BETBOO529.COM – CRİSTİANO RONALDO, OBEZİTEYE SAVAŞ AÇTI!

Cristiano Ronaldo, İtalya’da obez çocuk oranının %100 oranında artması ve her 3 çocuktan 1’inde obeziteye rastlanması sonrası TuttoSport aracılığıyla, minik hayranlarına seslendi.

İtalya’da 16 Ekim’e kadar obeziteyle savaş etkinlikleri kapsamında görüşü sorulan Cristiano Ronaldo, şu ifadeleri kullandı:

“Çocuklar, hepiniz benim için çok özelsiniz. Size her zaman farklı bir gözle bakıyorum. Hepiniz abur cubur yemek istiyorsunuz değil mi? Ben asla abur cubur yemem ve hep sağlıklı yemekler yerim. Bazen, ailenizin izin verdiği kadar şekerleme yiyebilirsiniz ama benim gibi futbolcu olmak istiyorsanız, böyle şeyleri sık sık yapmamalısınız. Her gün düzenli olarak uyuyun, iyi yemek yiyin ve spor yapın. Eğer spor yapmazsanız gelişip büyüyemezsiniz.”

betpas üyesi olarak sizde kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SÜPERTOTOBET0297 başlıklı makalemizde süpertotobet 297, süpertotobet 297 girişi ve süpertotobet 297 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

BETBOO529.COM – CRİSTİANO RONALDO, OBEZİTEYE SAVAŞ AÇTI!

About süpertotobet güncel girişi
süpertotobet0270 yeni giriş adresini takip edeceğiniz güncel site ile çalışarak sizde en yeni adresinden üyelik hesabınıza problem yaşamaksızın katılabilirsiniz. süpertotobet 0270 güvenilir girişi üzerinden kaçak iddaa oynamak için siteye güvenle erişim sağlayabiliyorsunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.