BETBOO529.COM – MAURİZİO SARRİ: ‘BENİ APTAL SANIYORLAR’

Serie A’da Inter’i 2-1 mağlup ederek liderliğe yükselen Juventus’ta teknik direktör Maurizio Sarri, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

İşte Maurizio Sarri’nin açıklamaları;

“Liderliğe yükselmemiz şu an için çok şey ifade etmiyor. Sahaya koyduğumuz karakter, kararlılık ve iyi oyun çok daha önemli. Bu kadar zor bir atmosferde doğru oynamayı başardık. Bu iyi bir işaret”

DAHA FAZLASINI YAPABİLİRİZ

“Yeni bir anlayışla oynuyoruz ve takım buna adapte olmaya çalışıyor. Daha fazlasını yapabileceğimizi hissediyorum. Şu anda yüzde 100 ile oynamıyorsa olsak da sonuçları alabiliyoruz”

APTAL OLDUĞUMU SANIYORLAR

“Belki de insanlar aptal olduğumu sanıyor. Biraz daha dikkatli olmalılar. Empoli’de bir sistemle başladım ve sonra tamamen değiştirdim. Napoli’de farklı bir sisteme geçtim ancak 3 yıl boyunca bunu dönüştürdüm. Chelsea’da benzer bir sistem oynatıyor gibi göründü ancak tamamen farklı bir şey vardı ortada. Taktiklerinizi, oyuncuların özelliklerine uyarlamanız gerekiyordu.”

DE LIGT HENÜZ UYUM SÜRECİNDE

“De Ligt, İtalyanca bilmese de futbol tarzımıza hızlı bir şekilde adapte oluyor. Muazzam bir potansiyele sahip ancak halen uyum sürecinde. Bu da onu biraz zorluyor.”

betpas üyesi olarak sizde kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SÜPERTOTOBET0297 başlıklı makalemizde süpertotobet 297, süpertotobet 297 girişi ve süpertotobet 297 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

BETBOO529.COM – MAURİZİO SARRİ: ‘BENİ APTAL SANIYORLAR’

About süpertotobet güncel girişi
süpertotobet0270 yeni giriş adresini takip edeceğiniz güncel site ile çalışarak sizde en yeni adresinden üyelik hesabınıza problem yaşamaksızın katılabilirsiniz. süpertotobet 0270 güvenilir girişi üzerinden kaçak iddaa oynamak için siteye güvenle erişim sağlayabiliyorsunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.