DERBİDE EMRE BELÖZOĞLU TEPKİSİ!!!

 

Başakşehir ile Galatasaray maçı oldukça canlı ve hareketli geçerken itirazların ve alevli tartışmalarında yaşandığı bir karşılaşma olmuştur. Bu karşılaşmada atılan goller itirazların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Karşılaşma esnasında Başakşehir takımı oyuncusu Riad Bajic gol attı. Atılan bu golün ardından Başakşehir takımı kaptanı olan Emre Belözoğlu, topu kale arkasına atmıştır. Sarı kırmızılı takım oyuncuları da bu duruma ciddi tepkiler göstermiştir. Yalnızca takım oyuncularında da değil, tribünlerden de tepkiler yağmıştır. Sahaya bir anda su şişeleri yağmaya başlamış ve sarı kırmızılı oyuncular Başakşehir takım oyuncularına tepkiler yağdırmıştır. Tepkiler sadece süreci gerginleştirmekle kalmamış, cezaların da verilmesine neden olmuş bulunmaktadır.

İki takım durum arasında yaşanan bu durum bir süre daha gergin anların yaşanmasına neden olmuştur. Sarı kırmızılı takım oyuncusu olan Marcao da tepkisinden ötürü sarı kart almıştır. Oyuncuların ve tribündeki izleyicilerin yanı sıra sarı kırmızılı takım yedek kulübesinden de duruma tepkiler gelmiştir. Gelen tepkiler üzerine dur çağrısını Cüneyt Çakır yapmıştır. Cüneyt Çakır sarı kırmızılı takımın yedek kulübesine giderek tepkilerin azaltılması konusunda uyarılarda bulunmuştur.  Cüneyt Çakır yedek kulübeye uyarılarda bulunurken Adebayor ile İsmail Çipe arasında da sürtüşmeler başlamıştır. İki oyuncu da yaşattıkları gerginlikten ötürü sarı kart almış, cezalandırılmıştır. Tüm bu olaylar yaşanıp birçok oyuncu sarı kart ile cezalandırırken olayların çıkışına neden olan Başakşehir takım kaptanı Emre Belözoğlu’na herhangi bir ceza verilmemesi dikkatlerden kaçmamıştır.

Bir önceki yazımız olan Galatasarayda Diagne Şoku!!! başlıklı makalemizde Diagne, Diagne şoku ve Galatasaraayda Diagne hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.