süpertotobet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
FRANSA İLE MAÇTA A MİLLİ TAKIM KADROSU AÇIKLANDI

restbet348 yeni adresini kullanarak siteye kolayca katılabilirsiniz.

EURO 2020 elemeleri kapsamında maç takvimi açıklanan milli takımda Fransa ve İzlanda ile yapılacak olan maçın kadrosu açıklandı. Ayrıca Yunanistan ve Özbekistan ile de yapılacak olan maçların kadrosu da ilan edilen haberler arasında yer alıyor.

TFF tarafından yapılan açıklamada tecrübeli milli teknik adam Şenol Güneş 33 kişilik bir kadro açıklamasında bulundu. Aday kadrosuna ilk kez çağırılan isimler ise Ömer Ali Şahiner, Cengiz Umut Meraş ve Nazım Sangare bulunuyor. Sayılan isimlerin dışında kalan kadroda ise Gökhan Akkan, Abdülkadir Ömür, Cengiz Ünder, Ozan Tufan, Enes Ünal ve Kenan Karaman da ilk kez milli kadroya dahil edilen isimler arasında bulunuyor.


betpas317 giriş adresini güvenle tercih edebilirsiniz.

Kadroların mevki dağılımları ise şu şekilde yer alıyor. Kalede Fehmi Mert Günok, Gökhan Akkan, Sinan Bolat ve Uğurcan Çakır olarak açıkladı.

Defansta Mehmet Zeki Çelik, Nazım Sangare, Ozan Muhammed Kabak, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Merih Demiral, Cengiz Umut Meraş, Emre Taşdemir, Hasan Ali Kaldırım bulunuyor. Orta sahada Abdülkadir Ömür, Yusuf Yazıcı, Cengiz Ünder, Deniz Türüç, Dorukhan Toköz, Oğuzhan Özyakup, Emre Belözoğlu, İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir, Okay Yokuşlu, Efecan Karaca, Ozan Tufan, Yunus Mallı, Hakan Çalhanoğlu, Ömer Ali Şahiner yer alıyor.

Forvet mevkiinde ize Burak Yılmaz, Güven Yalçın, Cenk Tosun, Enes Ünal ve Kenan Karaman görev yapıyor.

 

Bir önceki yazımız olan LUYİNDAMA İÇİN 20 MİLYON EURO BONSERVİS ÜCRETİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

FRANSA İLE MAÇTA A MİLLİ TAKIM KADROSU AÇIKLANDI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.