LUYİNDAMA İÇİN 20 MİLYON EURO BONSERVİS ÜCRETİ

Ara transfer döneminde Galatasaray tarafından transferi gerçekleştirilen Kongolu stoper Luyindama geldikten sonra takıma katkıları ile yıldızı parladı. Başarılı performansı ile dikkatleri çekmeyi başaran Luyindama için Premier Ligden bir takımın transfer teklifinde bulunduğu haberi bugün Sabah Gazetesinde yer aldı.

Galatasaray bu futbolcudan çok memnun ve Fatih Terim ise kesinlikle satılmasını istemiyor. Transferi gerçekleştiğinde ‘’Aldığımızdan çok daha yüksek fiyata satabiliriz’’ dediği futbolcu başarılı performansı ve geldiği iddia edilen transfer teklifleri ile şimdiden haklı çıkarttı henüz 25 yaşında olan genç futbolcu 1.91 olan uzun boyu ile savunmada oldukça önemli bir yer edindi. Sezonun ilk yarısında savunmada büyük sıkıntılar yaşayan Galatasaray bu sıkıntıları devre arasında yaptığı Luyindama ve Marcao transferleri ile ortadan kaldırdı.

Bu iki futbolcunun saha içinde oldukça uyumlu olmaları ile de savunma adeta geçilmez oldu ve takım sezonun bitmesine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Luyindama transferi gerçekleştikten sonra ligde oynanan 14 maçın 11’inde görev aldı. Bu iki futbolcunun takıma gelmesi ile birlikte takımın gol yeme sorunu ortadan kalktı ve Galatasaray savunması adeta geçilmez oldu. Özellikle Luyindama uzun boyu ile yenen kafa gollerinin de çaresi oldu.

Şampiyonluğun kutlandığı bu günlerde Luyindama ile devam etmek isteyen Galatasaray futbolcunun istemesi ve takımın istediği yüksek bonservis ücretinin verilmesi halinde transfer görüşmelerinin gerçekleşebileceğini belirtiyor.

Bir önceki yazımız olan FENER OL KAMPANYASI HAKKINDA DETAYLAR başlıklı makalemizde Fener ol, Fener ol kampanyası ve Fenerbahçe haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

LUYİNDAMA İÇİN 20 MİLYON EURO BONSERVİS ÜCRETİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.