RESTBET327.COM – VAN DER SAR: ‘DE LİGT, RONALDO’YA BENZİYOR’

Ajax’ın yöneticisi Edwin van der Sar, sezon başında Juventus’a sattıkları Hollandalı stoper Matthijs de Ligt hakkında konuştu.

“RONALDO İLE AYNI ARZUYA SAHİP”

De Ligt ile Ronaldo’nun benzediğini söyleyen Van der Sar, “Manchester United’da Ronaldo ile birlikte oynamıştım. Her zaman dünyanın en iyisi olmak için çalışıyordu. De Ligt de aynı arzuya sahip ve Ronaldo gibi en iyi olmak istiyor” dedi.

“OMUZLARINDAKİ YÜK ARTTI”

Hollandalı savunma oyuncusunun zxor bir dönemden geçtiğini de vurgulayan Van der Sar, “De Ligt, İtalya’da yeni bir dil öğreniyor ve takım arkadaşlarını tanıyor. Chiellini’nin sakatlığı onun takıma girmesini sağladı ancak omuzlarındaki yükü de arttırdı” şeklinde konuştu.

betpas üyesi olarak sizde kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SÜPERTOTOBET0297 başlıklı makalemizde süpertotobet 297, süpertotobet 297 girişi ve süpertotobet 297 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET327.COM – VAN DER SAR: ‘DE LİGT, RONALDO’YA BENZİYOR’

About süpertotobet güncel girişi
süpertotobet0270 yeni giriş adresini takip edeceğiniz güncel site ile çalışarak sizde en yeni adresinden üyelik hesabınıza problem yaşamaksızın katılabilirsiniz. süpertotobet 0270 güvenilir girişi üzerinden kaçak iddaa oynamak için siteye güvenle erişim sağlayabiliyorsunuz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.