SUPERTOTOBET0180.COM – BELÖZOĞLU’NUN GÖZÜ FENERBAHÇE’DE

Spor Toto Süper Lig’in önde gelen takımlarından olan Medipol Başaksehir ile sürdürdüğü sözleşmesi biten Emre Belözoğlu, Fenerbahçe forması giyebilmek için dört gözle bekliyor. supertotobets1080 yeni adresi Başarılı futbolcunun Fenerbahçe kulübüne olan transfer sürecinin ise önümüzde hafta içinde resmi olarak açıklanacağı tahmin ediliyor. Bu süreç içinde ise kısa bir tatile çıkmış olan Belözoğlu, 1 Temmuz tarihinde İstanbul’a geri dönecek ve gerekli sağlık kontrollerinden de geçmiş olacak. Yapılacak sağlık kontrolleri ile durumu da belli olacak. Bu sağlık kontrollerinden sonra ise sarı kanaryaların yaz aylarında Temmuz ayında ilk hafta gerçekleşen İstanbul’daki kamplara katılacak. Belözoğlu 1980 yılının 7 Eylül’ünde İstanbul’da doğmuştur. Genel olarak orta saha pozisyonunda başarı gösteren Türk futbolcu, Pele’nin 2004 senesinde açıklamış olduğu yasayan en iyi 125 futbolcu listesinde FIFA 100 arasında yer almıştır. Süper Lig’de yer alan Medipol İstanbul Başakşehir takımında ise top koşturmaktadır. Orta saha pozisyonunda boy gösteren futbolcu, şu anki adı Mensucat Santral Anadolu lisesi olan Mensucat santral Ortaokulu’nda oynamıştır. Bu sırada da Zeytinburnuspor’da forma giymeye devam etmiştir. Lise eğitimini ise Şehremini Lisesi’nde almıştır. Şu an hala o lisede emre Belözoğlu isminde bir kapalı spor salonu bulunmaktadır. Emre gençliğinde zamanla Galatasaray’ın futbolcusu olmuş ve sol ayağını da çok iyi kullanmıştır. Hatta Galatasaray’ın UEFA kupasını kazandığı zaman da iskelet kadroda yer bulabilmiştir. Bu anlamda kendi takımına büyük katkılarda bulunmuştur.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0180.COM - DOUGLAS'TA BEŞİKTAŞ HAMLESİ başlıklı makalemizde Douglas hakkında bilgiler verilmektedir.

SUPERTOTOBET0180.COM – BELÖZOĞLU’NUN GÖZÜ FENERBAHÇE’DE

2 Comments on SUPERTOTOBET0180.COM – BELÖZOĞLU’NUN GÖZÜ FENERBAHÇE’DE

  1. supertotobet1080 yenilenen girişini kullanarak siteye anında katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kesintisiz kazanç sahibi olmaya devam edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.