süpertotobet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SUPERTOTOBET0181.COM – AVCI AYRILACAK İSİMLERİ AÇIKLADI

Beşiktaş’a geldiği ilk günden itibaren değişikliklerin ana merkezinde olan, takımın yeni teknik direktörü Abdullah Avcı, takımın performans raporunu yönetime sundu. Tecrübeli teknik adam takımın yabancı yıldız oyuncuları olan Quaresma, Lens, Larin, Mirin ve Roco için olumsuz görüş bildirdiği öğrenildi. Avcı, gelecek sezonda takımda yer almayacak oyuncuların bir an önce netleşmesi gerektiğini belirterek raporunu yönetime sundu. Bundan sonra ise yönetimin kararına bırakıldı. Yapılacak olan transferler için de raporunu sunan Avcı, takıma yedi oyuncunun takviye edilmesi yönünde görüş bildirdi. Avcı’nın gitmesi için talimat verdiği oyuncuların takımdan gitmeleri halinde sağ bek, sol bek, stoper, ön libero, sağ kanat, sol kanat ve santrfor gibi pozisyonlarda yedek ihtiyacı ortaya çıkacağı ve bu pozisyonlara transferlerinin yapılmasını gerektiğini ifade ettiği öğrenildi.

TRANSFER HESABI

Beşiktaş’tan ayrılacak olan Quaresma’ya Porto’nun ilgisi bulunuyor. Oyuncu ise 2,1 milyon Euro yıllık ücretinde indirime gitmeye hazır. Visca’nın transferinde takas olarak kullanılmak istenen Lens, Beşiktaş’tan kazandığı 2,2 milyon Euro ücreti talep ediyor. Cyle Larin ise Yasin Öztekin’e karşılık Göztepe’ye verilmek isteniyor. Ancak İzmir ekibin Kanadalı oyuncunun yanı sıra Orkan Çınar’ı da istemesi üzerine transferde ilerleme görülemedi.  Yapılacak olan transferler ile daha agenç bir kadro ile etkili oyun ortaya koymayı hedefleyen Beşiktaş’ın gündeminde Ömer Toprak, Visca gibi isimlerin yanı sıra gençler Mert Müldür ile Kerim Alıcı da bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - FENERBAHÇE’DE KONOPLYANKA İÇİN RESMİ TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0181.COM – AVCI AYRILACAK İSİMLERİ AÇIKLADI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.