süpertotobet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SUPERTOTOBET0181.COM – AVCI YERLİ YILDIZLARA VİZE VERMİYOR

Beşiktaş’a geldiğinden bu yana takımda ve kadroda radikal değişiklikler yapan Abdullah Avcı ve yardımcıları, yeni sezonda güçlü bir kadro ile tüm kulvarlarda başarıyı hedefliyor. Özellikle transfer sezonunda kendi kadrosunu kurmak için çalışmaları da hızlandıran tecrübeli teknik adam öncelikle üç yerli oyuncunun takımda tutulmasını şart koşmuştu. Bu noktada yönetimin yabancı sınırı azaltması durumunda hazırlıklı olan Avcı, bu noktada Oğuzhan Özyakup, Dorukhan Toköz ve Güven Yalçın’ın satılmasına karşı olduğu öğrenildi. Gelecek sezonda transferler ile daralması muhtemel olan bütçe de göz önünde bulundurulduğunda Dorukhan’a 900 bin TL ile Güven’e ödenen 700 bin TL ile takımda tutulması oldukça önem arz ediyor. Oğuzhan Özyakup’un ise yüksek ücretinde indirime gitmesi yönünden bir istek yapılması gündemde yer alıyor.

OYUNCULARDAN İNDİRİM İSTENECEK

Abdullah Avcı’nın bu üç isim ile yapılan görüşmelerde oyuncuların ücretlerinde indirim istenecek. Ayrıca Avcı’nın “Dorukhan ve Güven’in satışından elde edilecek gelirle bu iki oyuncunun kalitesinde yerli transferi yapmamız çok zor. Ayrıca maliyeti bu kadar az olan oyuncular da bulamayız” şeklinde raporunda belirttiği öğrenildi.

Beşiktaş’ın yeni tecrübeli teknik adamının görüşlerini dikkate alan ve federasyonun yabancı sınırı kararına kadar Dorukhan ve Güven’in satışından vazgeçen siyah beyazlı yönetimde sırada Oğuzhan Özyakup’un ücret konusunda ikna edilmesi yer alıyor. İki sezon önce uzatılan sözleşmeyle birlikte yılda 2 milyon avro kazanan oyuncuda ücrette indirim istemeye hazırlanan yöneticilerin kamp döneminden önce bu konuyu çözmeyi hedeflediği belirtildi.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - MUSTAFA CENGİZ BALOTELLİ’Yİ İSTİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0181.COM – AVCI YERLİ YILDIZLARA VİZE VERMİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.