SUPERTOTOBET0181.COM – BEŞİKTAŞ’TA SONRAKİ HEDEF SCHÜRRLE

Abdullah Avcı döneminin de resmen başlaması ile birlikte transfer sezonunda kendi kadrosunu oluşturarak gelecek sezonda şampiyonlar takımı hedefleyen tecrübeli teknik adam, yönetimin de desteği ile ilk ismi Beşiktaş’a bağlamayı başardı. Beşiktaş’ın sezon başından bu yana ilgilendiği isimlerden olan Mlapa transferinde her konuda anlaşmaya varıldı.

Beşiktaş’ın uzun süredir ilgilendiği Andre Schürrle ve Peniel Mlapa’nın takıma transferlerinde ilerleme kaydederek iki oyuncunun da menajeriyle de dün görüşmeler gerçekleştirildi. Olumlu geçtiği ifade edilen bu görüşmelerde Mlapa’nın transferinde özellikle imza aşamasına gelindiği vurgulanarak Togolu oyuncu için yıllık 1,4 milyon Euro öneren Beşiktaş’ın teklifinin kabul edildiği açıklandı.

TRANSFERLERDE SONA YAKLAŞILDI

Transferde Mlapa’nın bonservisine sahip olan oyuncunun takımı Venlo son sözü söyleyecek. Hollanda kulübü ile Beşiktaş’ın önerdiği rakam arasında sadece 500 bin avroluk fark bulunmakla birlikte yöneticilerin bu transferi 2 milyon avroya bitirmek istediğ biliniyor. Mlapa ile el sıkışan yönetim şimdi Hollanda’dan gelecek cevabı bekliyor. Andre Schürrle transferinde ise Beşiktaş’tan yıllık 3,5 milyon Euro isteyen Schürrle için Borussia Dortmund’a 1,5 milyon Euro değerinde kiralama ücreti ödemeye hazır olan Kara Kartal oyucnunn isteğini masaya yatırmış bulunuyor.

Fikret Orman tarafından ifade edilen bilgilerde gelecek yılda en yüksek futbolcu yıllık ücretini 2,5 milyon Euro civarında olması isteniyor. Bu durumda Schürrle transferi için istisna yapılıp yapılamayacağı ise merak konusu.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KONOPLANKA TRANSFERİ SONA YAKIN başlıklı makalemizde Fenerbahçe haberleri, fenerbahçe transferleri ve konoplyanka hakkında bilgiler verilmektedir.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0181.COM – BEŞİKTAŞ’TA SONRAKİ HEDEF SCHÜRRLE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.