süpertotobet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SUPERTOTOBET0181.COM – BEŞİKTAŞ’TAN CAİÇARA HAMLESİ

restbet348 yeni adresini kullanarak siteye kolayca katılabilirsiniz.

Bu sezonda iyi bir performans ortaya koyan ama Şampiyonlar ligi için yeterli olmayan Beşiktaş’ta dün atılan imza ile resmi olarak Avcı dönemi başlamış bulunuyordu. Takımda radikal değişimler yapan Avcı’nın eksik kadrolar için bu transfer sezonunu iyi değerlendireceği bekleniyor. Beşiktaş’ta teknik direktör Abdullah Avcı’nın resmi sözleşme imzalamasının ardından transfer çalışmaları da hız kazanmaya başladı. Daha önce ismi Beşiktaş ile anılan oyuncular için resmi tekliflerin yolda olduğu öğrenildi.

BEŞİKTAŞ’TA İLK HEDEF SAVUNMAYI GÜÇLENDİRMEK


betpas317 giriş adresini güvenle tercih edebilirsiniz.

Beşiktaş’ta yeni sezon için savunmanın sağını garantiye almak isteyen Kara Kartal’ın radarında yer alan ilk isim ise Avcı’nın da yakından tanıdığı Başakşehir’de de birlikte çalıştığı Junior Caiçara oldu. Brezilyalı futbolcu, Beşiktaş’ın yaptığı teklifine olumlu baktığını ifade ederken, Beşiktaş yönetimi de Başakşehir Kulübü ile de görüşmelere başlamış bulunuyor. Savunma pozisyonunda oynayan Caiçara için ortak noktada bulunursa bu oyuncuya en kısa sürede imza attırılması bekleniyor. Ancak görüşmelerde istenilen hedefe ulaşılamazsa, bu kez aynı pozisyon için rota Antalyaspor’da forma giyen Nazım Sangare’ye teklif yapılması planlanıyor.

A Milli Takım kadrosuna da alınan Sangare için de Antalyaspor ile ilk temas gerçekleştirildi ve transfer şartları soruldu. Beşiktaş’ın savunmada sağ bek pozisyonu için bir diğer adayı da Bragalı Pablo Santos. Öncelikli olarak Caiçara’ya yapılacak teklif sonrası diğer transferlerin şekillenmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - FENERBAHÇE’NİN MURİQİ TEKİFİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0181.COM – BEŞİKTAŞ’TAN CAİÇARA HAMLESİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.