SUPERTOTOBET0181.COM – EDİN VİSCA AYRILMAK İSTİYOR

969840-737x415

969840-300x174

Başarılı oyuncunun ismi bir süredir Süper Lig takımlarından Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılmaktaydı. Daha önce Göksel Gümüşdağ’a net açıklamalarda bulunan Edin Visca şu an formasını giydiği takımında kalacağını açıklamıştı. Fakat oyuncunun takımı Başakşehir Başkanı’nın bu sözlerine rağmen Boşnak yıldızın açıklamalarının tersi olarak oyuncunun takımda kalmasını istemediğini söylemişti. Gündemde yer alan Fanatik Gazetesi’nden Ömer Necati Albayrak’ın haberine göre, şu anda milli takım kampında bulunan Visca, en kısa zamanda yönetim ile birlikte takımdaki durumunun konuşmak üzere bir araya gelecek.

YÖNETİM OYUNCUNUN GİTMESİ TARAFTARI

Transfer sezonunun da başlaması ile birlikte Fenerbahçe’nin ilgilendiği ve bugün itibari ile resmi teklifte bulunduğu fakat Beşiktaş’ın yeni teknik adamı Abdullah Avcı’nın şu anki takımı Beşiktaş’a götürmek istediği başarılı oyuncu, yakın çevresine izleyeceği yol haritasını anlattı. Edin Visca’nın, artık yeni bir sayfa açmak istediğini söyleyip, ayrılık talebini bir kez daha yineleyeceği belirtildi. Visca yakın çevresine, “Burada yapabileceğim her şeyi yaptım. Teklifler çok ciddi. Ne olursa olsun ayrılmak istiyorum” şeklinde açıklamalarda bulundu. Başakşehir için her zaman elinden gelenin en iyisini yaptığını kaydeden ancak kulüpteki misyonunu tamamladığını düşünen Boşnak futbolcu, yönetimin kendisine her türlü desteği sağlayacağı ifade edildi.

Yönetimin gelecek sezonda takımda görmek istemediği oyuncunun kendisine gelen iki büyük takımın teklifine ne cevap vereceği ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - TRABZONSPOR’DAN YILDIZ OYUNCUYA REST başlıklı makalemizde rodallega, son dakika ve trabzonspor haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

969840

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.