süpertotobet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SUPERTOTOBET0181.COM – FENERBAHÇE KONOPLYANKA’YI İSTİYOR

restbet348 yeni adresini kullanarak siteye kolayca katılabilirsiniz.

Fenerbahçe’de yeni sezon için transfer hazırlıkları son gazla devam ederken takımda farklı sorunlar da patlak veriyor. Birçok yıldız oyuncusu ile yolları ayırma kararı alan Sarı Kanarya’da 11 pozisyon için oyuncu bulmaya çalışıyor.  Sol açık mevkine 1. sınıf bir oyuncu almak isteyen Fenerbahçe, Schalke’nin Ukraynalı yıldızı Yehven Konoplyanka için girişimlerine başladı. Daha önce de Beşiktaş ile ismi anılan oyuncu için Sarı Lacivertlilerin Ukraynalı oyuncunun menajeri ile de olumlu geçen bir görüşme gerçekleştirdiği gelen son bilgiler arasında yer alıyor.


betpas317 giriş adresini güvenle tercih edebilirsiniz.

FENERBAHÇE OYUNCUYA KANCAYI TAKTI

Bir yandan UEFA FFP ile uğraşan aynı zamanda takımda motivasyon kaybını önlemeye çalışan Fenerbahçe’de eksik kadrolara oyuncu arayışları halen devam ediyor. Fakat oyuncunun son durumunu yakından görmek isteyen Fenerbahçe’nin transferden sorumlu yetkilileri bugün Ukrayna ile Sırbistan arasında oynanacak hazırlık maçına scout ekibini gönderdi. Bu maçta oyuncuyu detaylı bir şekilde gözlemleyecek olan Fenerbahçe’nin gündeminde olan Sırp futbolcular da yakından takip edilecek.

Oyuncunun Schalke ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.  Konoplayanka’nın bonservis ücreti 6-7 milyon Euro civarında yer alıyor. Takımı ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan oyuncu için Sevilla, 2015’de Konoplyanka için 20 milyon Euro ödemişti. Özellikle Sevilla’da forma giymeden önce Dbipro forması giymekte olan oyuncu nu takımda büyük çıkış yakalamıştı. UEFA’da final oynayan oyuncu için 2015’te başarısı sebebi ile Sevilla’dan teklif gelmişti.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - FENERBAHÇE KONOPLYANKA’YI İSTİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0181.COM – FENERBAHÇE KONOPLYANKA’YI İSTİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.