SUPERTOTOBET0181.COM – FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ’TA AYNI OYUNCU RADARDA

Transfer sezonun da gelmesi ile birlikte oyuncu arayışına giren birçok siper lig takımı, genç ve etkili yıldızlarını radarına alıyor. Özellikle scout ekipleri tarafından izlenen bu oyunculardan genç yeteneklerin yanı sıra tecrübeli oyuncular da birer birer transfer listelerine ekleniyor. Bu noktada uzun süredir izlenen bir oyuncunun hem Fenerbahçe hem de Beşiktaş’ın scout ekibi tarafından takip edildiği ortaya çıktı.

HEM FENERBAHÇE HEM DE BEŞİKTAŞ İSTİYOR

Fenerbahçe’nin de transfer listesinde yer alan ve özellikle tecrübeli teknik adam Ersun Yanal’ın çok istediği 17 yaşındaki genç oyuncu Panic’in aynı zamanda Beşiktaş’ın da radarına da takıldığı öğrenildi. Beşiktaş’ta Bayram Bilim’in tarafından tam 4 aydır izlendiği öğrenildi. İki takımın da takip ettiği genç yıldız adaylarından biri olan Vanja Panic’in Fenerbahçe ya da Beşiktaş kararı henüz net olmadığı biliniyor.

Genç oyuncu 2002 doğumlu olup Slovenya’nın Koper’de büyüdü.  Sloven oyuncu Vanja Panic, futbola ise 2017 yılında Luka Koper takımında başladı. Kısa süre içerisinde etkisini gösteren Panic, önce Domzale takımında ve daha sonra ise Olimpija’ya transfer oldu. 1.83 boyundaki genç yıldız adayı, orta sahanın her bölgesinde forma giyebiliyor. Oyuncunun şutları ve ara paslarıyla dikkat çekmesinin yanında Slovenya’nın alt yaş kategorilerindeki milli takımlarında da forma giyen Panic, FIFA kuralları gereği 18 yaşını dolduracağı 27 Ocak 2020’ye kadar Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta forma giyemeyeceği ifade edildi.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0181.COM – FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ’TA AYNI OYUNCU RADARDA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.