SUPERTOTOBET0181.COM – GALATASARAY’DA GENÇLERE SÖZLEŞME

Gelecek sezon başarılı bir kadro kurmak için transfer çalışmalarını hızlandıran Galatasaray’da takımda kalması kararlaştırılan isimlerin yanında takıma gelecek oyuncularında da akıbeti yavaş yavaş belli olur. Bu sezon FFP’ye takılmak istemeyen Galatasaray transferlerde yerli oyuncuları takıma kazandırmaya çalışıyordu. Bu doğrultuda Trabzonspor gibi genç isimlere de forma şansı vermek isteyen Terim, altyapıdan yetişmiş etkili isimler ile sözleşme imzalamaya başladı.

ALTYAPIDAN GÜÇLÜ İSİMLERE SÖZLEŞME ÖNERİLDİ

Bu sezon sununda sözleşmesi sona erecek olan genç oyuncu Gökay Güney ile 5 yıllık resmi sözleşme teklifinde bulunan sarı kırmızlı ekibin teklifini kabul eden genç oyuncu, takım ile sözleşme imzaladı. Galatasaray aynı şekilde genç ve etkili bir oyun ortaya koyan Yunus Akgün’e de sözleşme önerisi yapacağını ifade etti. Yunus tarafından da teklifi kabul edilen Galatasaray, oyuncu ile mukavelesini 2024’e kadar yenilemiş oldu. Geçtiğimiz sezonda devre arasında Anderlecht’in ilgilendiğini açıkladığı fakat transferin kapısından dönen başarılı kanat oyuncusunun yeni kontratında serbest kalma bedeli de yer almayacağı bu doğrultuda Fatih hocanın altyapıda yararlanacağı isimlerden sözleşmesi uzatılmayan veya kontratı bitecek ismin yer almayacağı ifade edildi.

Galatasaray iki genç oyuncusu ile sözleşme yenileyerek genç ve gelecek vaat eden oyuncuların takımda kalarak değerinin yükseltilmesi planına uyacağı düşünülüyor. Böylelikle yurt dışı takımlarındaki transfer de pay elde etmeyi planlıyor.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0181.COM – GALATASARAY’DA GENÇLERE SÖZLEŞME

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.