süpertotobet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SUPERTOTOBET0181.COM – KARADAĞ MİLLİ TAKIMINDA ELEME ÖNCESİ İSTİFA

restbet348 yeni adresini kullanarak siteye kolayca katılabilirsiniz.

EURO 2020 ön eleme maçlarının yavaş yavaş oynanmaya başlayacağı zamanda Karadağ Milli Takımı’nı çalıştırmakta olan ve takımın elemelere katılmasında önemli bir rolü bulunan, Milli Takım teknik direktörü Ljubisa Tumbakovic istifasını verdi. 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde A gurubunda yarışan Karadağ Milli Takımı teknik direktörü kritik Kosova ile yapılacak olan maç öncesinde istifasını sundu. Uzun süredir hem taraftar hem de yönetim tarafından baskı altında olduğu düşünülen teknik adamın kendisine yapılan yoğun baskılar sonucu, bu akşam öncesi oynanacak olan Karadağ ile Kosova eleme maçı öncesinde istifasını sunduğu öğrenildi.


betpas317 giriş adresini güvenle tercih edebilirsiniz.

ELEME MAÇI ÖNCESİ KAOS

UERO 2020 elemelerinde Karadağ’ı A grubunda temsil eden tecrübeli teknik adamın taraftar başta olmak üzere yönetim ve medya destekli takımdan ayrılma kampanyası sonucu takımı yönetmemesi yönünde baskıların artması ile istifa etmeye karar verdiği öğrenildi. Takımın başında bulunan Tumbakovic’in ayrılması ile takımda yer alan Sırp yıldızlar irko Ivanic ile Filip Stojkovic’in de teknik adamdan sonra maça çıkmama kararı aldığı ifade edildi. Karadağ Futbol Federasyonu tarafından teknik adamın istifası bugün oynanacak olan Kosova Karadağ maçının ikinci yarısından itibaren duyurulacak. Bu durumda takımdan ayrılan teknik adamın en azından maç bitene kadar takımın başında yer alıp alamayacağı ise merak konusu oldu.

Tumbakovic’in ani ve şok edici istifasında ise büyük etkenin yoğun baskılar olduğu ifade edildi.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - GALATASARAY’IN İLK TRANSFERİ GERÇEKLEŞTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0181.COM – KARADAĞ MİLLİ TAKIMINDA ELEME ÖNCESİ İSTİFA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.