SUPERTOTOBET0181.COM – KONOPLANKA TRANSFERİ SONA YAKIN

Gelecek sezonda şampiyonlar kadrosu kurmak isteyen Fenerbahçe peşini bırakmadığı Konoplyanka transferinde sona çok yakın. Hem yönetimin hem de teknik adamın kadroda görmek istediği ve bu sezonun başından itibaren Fenerbahçe ile ismi gündemden hiç düşmeyen Ukraynalı yıldız için Fenerbahçe oyuncunun takımı Shalke ile masaya oturmuştu.

SHALKE İLE MASAYA OTURULMUŞTU

Transfer sezonunda etkili izimler için çalışmaları hızlandıran Fenerbahçe, Ukraynalı yıldız Yevhen Konoplyanka transferinde ise giderek sona yaklaşıyor. Oyuncunun takımı Schalke 12,5 milyon Euro bonservis bedeliyle renklerine bağladığı Konoplyanka’dan üç sezon boyunca beklediği çıkışı alamayınca yıllık 6 milyon Euro’ya mâl olan yıldızı ücretsiz satışa çıkarma kararı aldı. Fenerbahçe açısından yıldız oyuncu için Schalke’de vergilerin düşülmesi durumunda elde edilen 2,7 milyon Euro yıllık ücreti ödemek üzere üç yıllığına sözleşme önerdi. Ukraynalı oyuncunun Fenerbahçe’nin kökü bir takım olduğu ve teklife sıcak baktığı gelecek sezonda da Kadıköy’de forma giyebileceği öğrenildi.

Schalke takımında bu sezon sonunda ve de daha önceki sezonlarda çok fazla şans bulamayan ve takımdan ayrılma kararı alan Konoplyanka, sözleşmesinin feshi için kulübüyle görüşmeleri bizzat kendisi yürütüyor. Ukraynalı oyuncu kariyeri boyunca toplamda 3 takımda forma giydi. Bu takımlardan ilki ülkesinin takımı olan Dnipro dışında Sevilla ve Schalke formalarını terletti. Dnipro’da sözleşmesinin bitişinin ardından Sevilla’ya bedelsiz transfer olduktan 1 yıl sonra da Schalke’ye transfer oldu.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizde GALATASARAY HABERLERİ, galatasaray transferleri ve kenan karaman hakkında bilgiler verilmektedir.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0181.COM – KONOPLANKA TRANSFERİ SONA YAKIN

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.