SUPERTOTOBET0181.COM – MARIUS SUMUDICA TÜRKİYE’DEN TEKLİF ALMIŞ

Daha önce de Süper lig takımlarında olan Kayserispor’un başında yer alan çalıştıran Rumen teknik adam Marius Sumudica, bu sezonda Suudi Arabistan ekibi Al-Shabab Riyad’dan ayrılması sonucu gelen tekliflerin de olduğunu belirterek Türkiye’ye geri dönmeye hazırlandığını açıkladı.

Bu sezon Spor Toto Süper Lig’e yükselen Gazişehir Gaziantep takımı ile ismi anılan teknik adam ülkesinde katıldığı bir televizyon kanalında şu ana dek en makul teklifi Türkiye’den aldığını açıkladı. Hırvat kanalı olan Digi Sport’a açıklamalarda bulunan Sumudica, eski takımından da teklif aldığını ve “Bunu saklamıyorum ama akla en yatkın ihtimal Türkiye’ye gitmek gibi görünüyor. Zira Türk takımlarından son derece cazip teklifler aldım. Muhtemelen İstanbul’a gidip bazı görüşmeler gerçekleştireceğim. Astra, benim için Romanya’nın en iyi takımı. Fakat Craiova’yı da çok istiyorum.” Şeklinde bir açıklamada bulundu.

DAHA KAYSERİ SPORU ÇALIŞTIRMIŞTI

İsmi Türkiye’de birçok takımla daha önce de anılan Hırvat teknik adam için bu sezon Yeni Malatyaspor tarafından da iletişime geçilmişti. Malatyaspor teknik heyeti bir dönem ligde Kayserispor’u çalıştıran ve en son Al Shabab ile yollarını ayıran tecrübeli teknik adam Marius Sumudica ile yakın temasta olduğu iddia etmişti. Sumudica’nın geçtiğimiz günlerde Türkiye’den iyi bir teklif aldığını açıklaması üzerine Türkiye’den birkaç takımın ilgilendiği öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - SELÇUK İNAN SEVİNÇLİ HABERİ BEKLİYOR başlıklı makalemizde GALATASARAY HABERLERİ, galatasaray transferleri ve selçuk inan hakkında bilgiler verilmektedir.

SUPERTOTOBET0181.COM – MARIUS SUMUDICA TÜRKİYE’DEN TEKLİF ALMIŞ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.