SUPERTOTOBET0181.COM – SELÇUK İNAN SEVİNÇLİ HABERİ BEKLİYOR

0x0-galatasaray-selcuk-inanla-nikah-tazeledi-iste-sozlesme-detaylari-1559330405478-737x415

0x0-galatasaray-selcuk-inanla-nikah-tazeledi-iste-sozlesme-detaylari-1559330405478-300x200

Galatasaray forması ile uzun süredir takıma büyük katkı sağlayan kaptan Selçuk İnan’ın takımda geleceği konuşulmuş ve oyuncu sevdiği takımda kalmak için yıllık maaşını 500 bin Euro bandına kadar düşürme kararı almıştı. Kariyerini Galatasaray’da sonlandırmak isteyen tecrübeli oyuncu şimdi takımında gelecek cevabı bekliyor.

Galatasaray’da yeni sezon için oyuncu arayışları sürerken takımda kalacak olan isimler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sarı kırmızılı ekipte özellikle UEFA FFP’ye takılmamak için de yerli oyuncu takviyesi yapılmaya çalışırken takımda kalmak isteyen milli oyuncumuz Selçuk İnan’ın teklifine ise olumlu cevap veren Galatasaray ile yeniden sözleşme imzalanması bekleniyor. Bayram tatilinin sona ermesiyle birlikte Galatasaray’da sıra transfere geldi.

SELÇUK CEVAP BEKLİYORDU

Selçuk’un takımına sunmuş olduğu ücret teklifine Galatasaray’ın cevabı evet oldu. Bugünden itibaren çalışmaları iyice hızlandıracak olan Galatasaray Yönetimi, 8 sezondur takımda olan ve 1 sene daha kalması için el sıkıştığı Selçuk İnan’a resmi sözleşmeyi imzalatmaya hazırlandığı öğrenildi. Galatasaray’ın kaptanı da sabırsızlıkla gelecek olan bu sevinçli haberi bekliyordu. Yıllık maaşını 500 bin Euro’ya kadar çeken Selçuk, kariyerini Sarı-Kırmızılı forma ile sonlandırmayı düşünüyor.

Galatasaray bu sezonu 69 puanla lider tamamlayarak tarihinin 22. şampiyonluğunu elde etti. Gelecek sezon için de UEFA Şampiyonlar Ligi kulvarında güçlü bir kadro kurmak üzere girişimlere başlayan sarı kırmızılılar, kaptan Selçuk İnan’ın sözleşmesini uzattı.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - GALATASARAY’DA HEDEF LLORENTE başlıklı makalemizde fernando llorente, GALATASARAY HABERLER ve galatasaray transferleri hakkında bilgiler verilmektedir.

0x0-galatasaray-selcuk-inanla-nikah-tazeledi-iste-sozlesme-detaylari-1559330405478

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.