süpertotobet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SÜPERTOTOBET0181.COM – TFF’NİN YENİ BAŞKANI SEÇİLİYOR

restbet348 yeni adresini kullanarak siteye kolayca katılabilirsiniz.

Bugün Ankara’da yapılacak olan Türkiye Futbol Federasyonu Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı ile TFF’nin yeni başkanı seçilecek. Saat 11.00’da başlayacak olan toplantı Marriott Otel’de gerçekleşecek.

Başkanlıkta tüm takımlardan destek alan ve 23 Mayıs’ta düzenlediği basın toplantısı ile başkan adaylığını resmen açıklayan Nihat Özdemir, adaylık için gereken imzaları topladı. Mevcut TFF Yönetim Kurulu’nda da halen başkan vekili olarak da görevini sürdürmekte olan isim aynı zamanda, Kulüpler Birliği Vakfı, TFF 1. Lig Kulüpler Birliği ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği tarafından da destekleniyor. Adaylığından sonra çalışacağı isimleri belirleyen Özdemir, başkanlık için güçlü bir isim.


betpas317 giriş adresini güvenle tercih edebilirsiniz.

TÜM TAKIMLARIN DESTEĞİNİ ALDI

Uzun yıllardır Ankaragücü ve Fenerbahçe gibi kulüplerde yöneticilik de yapan Özdemir, 23 Mayıs’ta düzenlediği başkanlık açıklamasında “Türk futbolunu ileriye taşımak için 1 Haziran’daki seçimde adayım. Futbolun Nihat Ağabeyi olarak 4 yıl Türk futbolunu yönetmeye talibim” sözleri ile başkanlığını açıklamış ve “Sayın Yıldırım Demirören 7 yıl boyunca Türk futboluna önemli hizmetlerde bulunduktan sonra görevinden ayrıldı. Futbolda başarının en önemli anahtarlarından biri istikrardır. 4 yıldır TFF’de başkan vekili görevini sürdürüyorum. Burada önemli insanlarla çalıştım. Yıldırım Bey’le yaptığımız projeleri devam ettirmek, yenilerini eklemek için adayım. Tecrübemle, bilgimle Türk futboluna hizmet etmek istiyorum.” şeklinde bir ifadede bulunmuştu.

İlk genel kurulda mevcut TFF Yönetim Kurulu’nun faaliyet raporu okunarak başlanacak, toplantı sonunda ise genel kurul başkanlık seçimi yapılacak.

 

Bir önceki yazımız olan WWW.SÜPERTOTOBET0181.COM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SÜPERTOTOBET0181.COM – TFF’NİN YENİ BAŞKANI SEÇİLİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.