SUPERTOTOBET0183.COM – ARJANTİN KAPTANI MESSİ’DEN MESAJ VAR

Bu sezon Katalan Liginde tıpkı Real Madrid gibi iyi bir performans sunamayan Barcelona’nın bu sezon şüphesiz en iyi oyununu ortaya koyan Messi, Arjantin milli takımımın da kaptanlığını yapıyor. Amerika ve Güney Amerika’yı kapsayan bölgesel turnuvalardan Copa America maçlarının oynandığı şu günlerde dün akşam oynanan maçta Kolombiya’ya 2-0 yenilen Arjantin milli takımı kaptanı maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmanın ardında kameralara konuşan tecrübeli yıldız oyuncu maçta en iyi oynadıkları zamanlarda gol yediklerini ve bunun sonrasında ise maça yenilgi ile başlamanın oldukça zor olduğunu ifade etti. Bu skor ile sonraki karşılaşmaların kolay olmayacağını yineleyen yıldız, eğer sonucu konuşarak ya da ağlayarak Paraguay maçına çıkarlarsa ise onu da kaybedeceklerinin altını çizdi.

Arjantin milli takımı kaptanlığını uzun süredir yapan Messi ve ülkesi bu sezon Copa America kupasını ülkesine götürmek istiyor. Daha önce de benzer durumlar ile mücadele eden Arjantin milli takımı için Messi, Bunda sonra oynanacak maça konsantre olmaları gerektiğini, bu kupada oldukça önemli bir şanları olduğunu ve yenilginin takımı hedefinden alı koyamayacağını ifade etti. Yenilgili bir an önce kabullenerek atlatmak gerektiğini ve kupada emmin ama güçlü adımlar ile ilerlemek gerektiğini de sözlerine ekledi.

Copa America turnuvası kapsamında dün oynanan maçlarda Arjantin Kolombiya’ya 2-0 yenilmişti. Bunun yanında oynanan bir başka maç olan Venezuela ile Peru ise berabere kalmıştı.

 

 

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SUPERTOTOBET0183.COM – ARJANTİN KAPTANI MESSİ’DEN MESAJ VAR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.