SUPERTOTOBET0183.COM – BEŞİKTAŞ QUARESMA VE VİDA’YA BONSERVİS VEREBİLİR

Beşiktaş’ta bir yandan gelecek sezonda takıma gelmesi istenen oyunculara teklifler ve transfer hazırlıkları sürerken aynı zamanda takımda kalması istenilen oyuncular ilse takımdan gönderilecek olan isimler de belli olmaya başladı. Özellikle Beşiktaş’ın takımda oyuncu fiyat ortalamasını düşürmek için takımda bulunan yüksek maaş alan ve takıma katkı sağlamayan oyuncular da satılmak isteniyor. Bu doğrultuda takımda sorun çıkaran iki isimden olan Quaresma ve Vida için geçtiğimiz günlerde alternatif bir yol arayan Beşiktaş bulduğu çözümü uygulamaya koyabilir.

Beşiktaş’ın bu oyuncuların satılmasını kolaylaştıracak ve takımda diğer transferlere kaynak oluşturacak çözüm ise oyuncuların serbest bırakılması şeklinde yer alıyor. Bu noktada siyah beyazlı ekipte oyuncuların alacaklarının henüz ödenmediği belirtilirken eğer bu ödemeler yapılmazsa oyuncuların serbest kalacağı açıklandı.

Henüz iki isime de resmi bir teklif gelmemesi ve her ne kadar satılmak istense de henüz bir teklif olmadığında dolayı bu gerçeklemediği için serbest bırakılmaları her ne kadar maaş ortalamasını düşürse de oyuncuların satılması durumunda gelecek olan ücretten de mahrum kalacak. 2022 yılına kadar siyah beyazlı takım ile sözleşmesi bulunan Vida ise çoktan takıma ihtarname gönderdi. Sadece Vida değil aynı zamanda Quaresma ve Muhayer’in de takıma ihtar gönderdiği ortaya çıktı. Şimdi ise ilerleyen günlerde Beşiktaş’ın nasıl bir yol izleyeceği ise herkes tarafından merak ediliyor.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0183.COM – BEŞİKTAŞ QUARESMA VE VİDA’YA BONSERVİS VEREBİLİR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.