SUPERTOTOBET0183.COM – BEŞİKTAŞ’TAN İLK AYRILAN ADRİANO OLDU

Beşiktaş’ta transfer sezonunda takıma gelecek sezon katılması istenen isimler bir bir belli olurken aynı zamanda takımda kalması muhtemel olmayan ve ayrılacak isimler de belli olmaya başladı. Özellikle bu yaz hazırlık kampı öncesi transferleri ve gelecek sezon kadrosunu oluşturarak, kampa hazır bir şekilde oyuncuları hazırlamak istiyor. Bu noktada gelecek sezonda takımla kalması için teklif verilen Beşiktaş’ta forma giyen Adriano yapılan teklifi beğenmediği için reddetti ve takımdan ayrılacak olan ilk isim oldu.

Siyah beyazlı yöneticilerin kendisine sunmuş olduğu teklifte bir yıllık sözleşme ve 1.5 Milyon teklifi az bulan oyuncunun ise 1+1 yıllık kontrat ve 2 Milyon Euro ücret talep ettiği öğrenildi. Siyah beyazlı yönetimin bu teklifi fazla bulduğu ve içinde bulundukları transfer sezonu için kaynak ayırmaları gerektiğini iddiaları sebebi ile oyuncunun istediği rakamı vermeyen yönetim, Adriano ile yollarını ayırmak zorunda kaldı.

Adriano’ya sunulan teklif sunulan teklifin reddedilmesi ve yenilenmemesi sebebi ile Avcı döneminde takımdan ayrılan ilk isim de oldu. Oyuncu geçtiğimiz sezon başında Beşiktaş’a transfer edilmiş ve toplamda 111 maçta forma giyme şandı bulmuştu. Brezilya milli takımında da görev yapan Sambacı çıktığı bu 111 maçta sadece 4 gol kaydetmiş 11 asistlik de performans ortaya koymuştu. Oyuncunun takım ile yollarını ayırması sonrası ülkesine geri dönmesi gelecek teklifleri değerlendirmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0183.COM – BEŞİKTAŞ’TAN İLK AYRILAN ADRİANO OLDU

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.