SUPERTOTOBET0183.COM – FENERBAHÇE’DE KAPTAN YİNE EMRE BELÖZOĞLU

Fenerbahçe’de gelecek sezon hazırlıkları tam hız devam ederken takıma katılan oyuncular da kamp öncesi dinleniyor. Prensipte anlaşılan ve imza atması beklenen oyuncular için ise yönetimin sıkı çalışmaları halen devam ediyor. Özellikle takımdan ayrılan isimlerin yanında takıma tekrar katılan isimler de bulunuyor. Daha önce de Fenerbahçe forması giyen tecrübeli yıldız oyuncu Emre Belözoğlu ise bu isimlerden biri. Geçtiğimiz sezonda Başakşehir forması ile oldukça üstün bir performans ortaya koyan Emre için Fenerbahçe teklif yapmış ve Başakşehir’in de teklifi kabul etmesi ile birlikte Emre tekrar yuvaya dönmüştü.

Tekrar yuvaya dönen ve Ali Koç’un kendisi ile uzun dönemli planları olan Emre Belözoğlu’na tekrardan kaptanlık pazu bandının verileceği ifade edildi. Hem yaş hem de tecrübe bakımından takımda önde gelen isim olan Emre’nin takıma bir ağabey olacağı ve özellikle genç isimlere yol göstereceği ifade edildi. Oyuncu aynı zamanda Ersun Yanal ile de oldukça iyi ilişkiler içerisinde bulunuyor. Futbol hayatına bir yıl daha devam etme kararı alan Emre Belözoğlu kariyerini yine Fenerbahçe’de sonlandırmak istiyor. Futbol hayatı sonrasında ise muhtemel teknik kadroda görev yapacak olan tecrübeli oyuncu, geçtiğimiz akşam WinWin programında kariyerinin bitse dahi Fenerbahçe’nin bir neferi olacağını vurgulamış ve Fenerbahçe’nin kalbindeki yerinin ise çok özel olduğunu açıklamıştı. Oyuncunun teknik kariyerine ise hangi takımda başlayacağı henüz bilinmiyor.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0183.COM – FENERBAHÇE’DE KAPTAN YİNE EMRE BELÖZOĞLU

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.