SUPERTOTOBET0183.COM – FENERBAHÇE’DE KJAER İÇİN KİRALAMA

Fenerbahçe’de gelecek sezon şampiyonlar kadrosu kurmak için çalışmalar son hızla devam ederken aynı zamanda bütçeyi zorlamayacak ve FFP’ye takılmadan oyuncu alınmak isteniyor. Özellikle son zamanlarda ismi sık sık Fenerbahçe ile anılan Simon Kjaer hem yönetimin hem de taraftarın son zamanlarda gönlünde taht kuran nadir oyuncularda biri olarak biliniyor.

Danimarkalı mili takımında da görev alan ve daha önce de takıma gelen ama sadece 2 sezon sarı lacivertli formayı giyebilen oyuncu daha sonrasında 12 milyon Euro teklif veren Sevilla’ya transfer olmuştu. Sevilla sportif direktör Monchi ve Sevilla’nını başına getirilen yeni teknik adam Lopetegui gelecek sezonda takımda farklı isimleri almak istiyor. Bu doğrultuda İspanyol ekibi tarafından satış listesine alınan Kjaer için Fenerbahçe teklif verebilir. Fenerbahçe’nin ilgilendiğini açıklaması üzerine İstanbul’a gelen yıldız ile görüşmeler her an başlayabilir.

Fakat sarı lacivertli takım, Kjaer transferinde özellikle ekonomik anlamda zora gireceği görülüyor. Sevilla, oyuncunun bedeli için 6 Milyon Euro istediğini açıkladı. Takımında en çık ücret alan isimlerden biri olan 30 yaşındaki stoperin Sevilla’da yıllık maaşı 4 milyon Euro olarak biliniyordu. Fenerbahçe’de Skrtel’e 4 milyon Euro ödemekte olan sarı lacivertli takım aynı ücreti Kjaer’e vererek oyuncuyu kiralama yoluna gideceği konuşuluyor. Başarılı oyuncu için şu anda teklif gelmemesi durumunda, Sevilla’nın ikna edilmesini sağlayarak Fenerbahçe’ye gelebilir.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0183.COM – FENERBAHÇE’DE KJAER İÇİN KİRALAMA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.