SUPERTOTOBET0183.COM – FENER’DEN ALACAKLI OLANLAR FIFA’YA GİDİYOR

Geçtiğimiz sezon sergilediği kötü performansın yanı sıra aynı zamanda mali sıkıntılar da çeken Fenerbahçe’de geçtiğimiz günlerde WinWin televizyon programı ile takıma bağış toplanmıştı. Bu doğrultuda toplanan ücret bile geçtiğimiz mart ayı maaşları dahil olmak üzere 2 aylık ücretlerin ödenmesine yeterli gelmemişti. Takımda yer alan oyuncuların çoğu anlayış gösterse de alacağı bulunan oyuncular ise FIFA’ya gitmeye hazırlanıyor. Bu isimlerden olan Mathieu Valbuena ve Roberto Soldado bu ay maaşları dahil 2 ay önceki maaşlarını almak için FIFA’ya gidecekleri öğrenildi.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç tarafından yapılan acıkmada ise bu durum kabul edilerek ödemelerde iki ay geriden geldikleri ifade edilmişti. Özellikle oyunculara 1 Mart’tan itibaren maaşlarının 2 ay geriden ödendiği ve en son Şubat ayında ödeme aldıkları da gündemde yer alan iddialardan biri olarak bulunuyor. Fenerbahçe’de sadece maaşlarda değil aynı zamanda prim ve bonularda da gecikme yaşandığı ifade edilmektedir. Bir yandan maç başı primlerde sadece 3 maç için ödeme yapıldığı ve ekstra primlerin de verilmediği açıklandı. Diğer yandan sözleşmesi sona eren oyuncuların da ödenmeyen ücretlerinin 4. aya ulaştığı bilgisi gündemde yer aldı.

Gelecek sezon takımda kalmayacak olan ve Yunan ekiplerinden Olympiakos ile anlaşan Valbuena ile İspanya ile görüşmeleri devam eden Soldado özellikle verilen sözlerin gerçekleşmemesi sebebi ile FIFA’ya gitmekten başka çareleri olmadığını ifade etti.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0183.COM – FENER’DEN ALACAKLI OLANLAR FIFA’YA GİDİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.