SUPERTOTOBET0183.COM – İSMAİL KÖYBAŞI’NA TRANSFER TEKLİFİ BİTMİYOR

Fenerbahçe’nin 2017-2018 sezonunda birçok maçta forma giyen ve sunmuş olduğu performans ile dikkatler üzerinde çeken İsmail Köybaşı, bu sezon çok az forma şansı bulsa da süper lig takımların birçok takımın transfer listesinde yer alıyor. Bu takımlar arasında Göztepe, Konyaspor, Denizlispor ve Kasımpaşa bulunuyor. Fenerbahçe takımı ile sözleşmesi bu sezon sona eren genç oyuncu en son askerlik görevini yerine getirmek için birliğine teslim olmuştu. Geçtiğimiz sezonlarda birçok takımın performansını beğendiği İsmail’i renklerine bağlamak isteyen ve Fenerbahçe’ye teklif yapması muhtemel olan takımlar Göztepe, Kasımpaşa, Konyaspor ve Denizlispor olarak yer aldı.

Oyuncunun kulübü olan Fenerbahçe’nin tekliflere vereceği yanıt için ise 29 yaşındaki oyuncunun askerliğinin sona ermesini beklediği öğrenildi. Her ne kadar iyi bir oyun sunsa da Fenerbahçe’nin oyuncuya gelecek sezon forma giymesi için yeni sözleşme teklif etmeyeceği öğrenildi. Bu sebeple İsmail Köybaşı askerliğini bitirip terhis olduktan sonra takımdai geleceğiyle ilgili kararını vererek kendine teklif veren takımların birine gitmeyi seçmesi bekleniyor.

İsmail Köybaşı, geride kalan sezonda sadece 17 resmi maçta görev alabildi. Bu maçlarda Fenerbahçe forması ile önceki performansından eser olmayan oyuncu, Fenerbahçe’nin bu sezonki kötü gidişatına da dur diyemedi. Kadroda gelecek sezon için yenilenmeye gidecek olan Ersun Yanal’ın oyuncuyu seneye kadroda bulundurmayacağı iddiaları yer aldı.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0183.COM – İSMAİL KÖYBAŞI’NA TRANSFER TEKLİFİ BİTMİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.