SUPERTOTOBET0183.COM – MUHAMMED SALAH’TAN DEVLERE RED

Liverpool’da forma giyen ve bu sezon performansı ile dikkatleri üzerine çeken Mısır’lı yıldız oyuncu için Real Madrid ve Juventus’un yaptığı transfer teklifine hayır dediği öğrenildi. Real Madrid ve Juventus’un renklerine bağlama için yarıştığı Muhammed Salah için çalışmaları hızlandırdığı bilgisi verilmişti. İngiltere’de basınında faaliyet gösteren Mirror gazetesinde yer alan özel habere göre Mısırlı Yıldız için Real Madrid ve Juventus 170 milyon Euro gibi oldukça yüksek bir fiyatı gözden çıkardıları ifade edildi. Gazetedeki habere haberde ayrıca Salah’ın İngiltere’de Premier Lig’de forma giymek ve şampiyonluk için Liverpool’da oynamaya devam etmek istediği belirtildi. Mısırlı yıldızın bu doğrultuda kendisine yapılan tekliflere kulak asmadığı ifade edildi. Bu sezon Liverpool forması ile toplamda 52 maçta görev alan yıldız oyuncu bu maçlarda 27 gol kaydederken 13 de asist yaptı.

Muhammed Salah’ın ayrıca kişiliği ve yapısı da oldukça beğeni toplarken Liverpool’a transfer olduktan sonra hem taraftarın hem de ön yargılı kişilerin fikirlerini değiştir. Özellikle Merseyside bölgesinde İslamofobi’de ve bunun yanı sıra ayrıca da ve nefret suçlarında bir azalma yaşandığı ifade edildi.  Stanford Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen çalışmada özellikle bu bölgede suçların yüzde 18,9’unu nefret suçlarının oluşturduğu ve yine suçların büyük bir kısmının Liverpool taraftarları tarafından işlendiği bulgusuna varılmıştı. Ama Salah’ın takıma gelmesinden sonra ise suçların yüzde 18.0’dan yüzde 3.4’e düştüğü tespit edilmiştir.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0183.COM – MUHAMMED SALAH’TAN DEVLERE RED

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.