SUPERTOTOBET0183.COM – PARİS SAİNT-GERMAİN DANİ ALVES’LE YOLLARI AYIRIYOR

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında ismi anılan Dani Alves geçtiğimiz günlerde Copa America’nın açılış maçında taraftarların protestosuna maruz kalmış ve maç sonrasında birtakım açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamalarda protestoları hak etmediklerini ve taraftarların sergilediği tavırdan memnun olmadıklarını dile getirmişti. Organizasyona ev sahibi olduklarını fakat buna rağmen ev sahibi gibi hissetmediklerini açıklamıştı. Tek amaçlarının kupayı ülkelerine kazandırmak olduğunu vurgulayan yıldız oyuncu taraftarların kendilerine desteklerini göstermek zorunda olduğunun altını çizmişti.

Oyuncunun forma giydiği Paris Saint Germain takımında forma giyen oyuncu ise şok bir karar ile takımıyla yollarını ayırma kararı aldı. Fransız basınından RMC Sport’a açıklamalarda bulunan PSG oyucnuya yeni kontrat yapmak istemesine rağmen Dani Alves rekabetin daha yüksek olduğu bir ligde forma giymek istediği için 2 sezon daha forma giymek ve 2022 Dünya Kupası’da da forma giymek istediği öğrenildi. Dani Alves böyle bir rest çekmiş olsa da tüm durumları Copa America sonrası değerlendireceğinin altını çizdi. Brezilya’da Copa America maçı sonrasında şu an sadece turnuyvaya odaklandığını ve sonrasında geleceği hakkında kesin karar vereceğini açıkladı. Paris Saint Germain forması ile oldukça başarılı bir sezon geçiren Brezilyalı oyuncu bu sezon takımında 32 maçta görev aldı. Görev aldığı maçlarda toplam 3 gol kaydeden oyuncu aynı zamanda 3 asistlik de performans göstermişti.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0183.COM – PARİS SAİNT-GERMAİN DANİ ALVES’LE YOLLARI AYIRIYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.