SUPERTOTOBET0183.COM – TRABZONSPOR’DAN ÖMÜR VE YAZIYA ÜCRET ARTIŞI

Bu sezon ligde iyi bir performans ortaya koyan Trabzonspor, gelecek sezon farklı şampiyonluk kulvarında yarışmak istiyor. Bu sene genç ve dinamik bir kadrosu ile oyuncularıyla dikkatleri üzerine çeken Karadeniz Fırtınası’nda birçok oyuncu da A milli takım kadrosunda yer alarak kalitelerini ortaya çıkarmış bulunuyor. Bu isimlerden ikisi olan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’e yönetimden gelen açıklama ile zam yapılacağı ortaya çıktı.

Bordo mavili ekipte daha önce Yusuf Yazıcı ile birçok Avrupa devinden teklif gelmiş ve hem oyuncu hem de yönetim bu teklifleri reddettiğini açıklamıştı. Oyuncuyu takımda tutmak ve göstermiş olduğu iyi performansı ödüllendirmek amacı ile oyuncunun 2.5 Milyon olan yıllık ücretini yeni sezonda 4 Milyon Euro olarak belirleyen yönetim ayrıca Abdülkadir için de aynı ücret bandında bir zam gerçekleştirdi.

Yönetimin açıklaması ile bu sezon yine birçok takımın dikkatini üzerine çeken Abdülkadir Ömür’ün yıllık 2.5 milyon olan ücretinden artışa gidilerek 4 Milyon olarak yeniden belirlendi. Yapılan bu artış ile hem oyuncuların performansında bir artış bekleyen yönetim aynı zamanda oyunculara gelebilecek olan tekliflerde de elini güçlendirmek istiyor. En son yine genç bir isim ile anlaşan bordo mavili takım Eskişehirspor’da forma giyen Fıratcan’ı 340 bin TL ile renklerine bağlamıştı. Trabzonspor’da bu durumda gelecek sezonda yine genç ağırlıklı bir kadro ile maça çıkmak hedefleniyor.

Bir önceki yazımız olan SUPERTOTOBET0181.COM - KENAN KARAMAN’A GALATASARAY’DAN TEKLİF başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SÜPERTOTOBET ÖNEMLİ YAZILAR:

SUPERTOTOBET0183.COM – TRABZONSPOR’DAN ÖMÜR VE YAZIYA ÜCRET ARTIŞI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.